Нове обличчя ІнстаФорекс- Уле-Эйнар Бьерндален

Бьерндален
   Компанія Інстафорекс інформує Вас, про те, що Вона стала пратнером з переможцем зимових видів спорта- Уле-Эйнаром Бьерндаленом. Біатлоніст Уле-Эйнарн Бьерндален став 19-кратним чемпіоном світу, 8-кратним олімпійським чемпіоном і 6-кратним володарем Кубків світу. Три роки він буде офіційно обличчям компанії Інстафорекс.

Свою першу золоту медаль, Уле-Эйнар Бьерндален, отримав в 21 рік. А в свої 40 років зміг підтвердити прізвисько Короля біатлону на олімпійських іграх в Сочі, де став двократним олімпійським чемпіоном.

Уле-Эйнар Бьерндален говорить про те, що у своїй кар'єрі, він завжди був двигуном нововведень у біатлоні, день у день прагнучи довести нові технології до ідеалу. Саме тому він дуже радий партнерству з Інстафорекс, яка пропонує новітні технології у фінансовій області.

Самим титулованим спортсменом в історії Олімпійських ігор, чемпіонатів світу і Кубків світу по біатлону є- Уле-Эйнар Бьерндален. Він має на своєму рахунку 95 особистих перемог на етапах Кубку світу по біатлону і лижним перегонам. У Солт-Лейк-Сіті, на зимових Олімпійських іграх, Бьерндален, став єдиним у світі олімпійським чемпіоном по біатлону, отримавши перемогу на 4 дистанціях.