Служба підтримки

Служба підтримки клієнтів компанії Інстафорекс


Технічна підтримкаВідділ по роботі з клієнтами

Технічна підтримка

Час роботи: круглосуточно

Відділ по роботі з клієнтами

Час роботи: 07:00-16:00 (GMT+00)

E-Mail:

support@instaforex.com

E-Mail:

clients@instaforex.com

Yahoo Messenger:

instaforex.service

ifx.consultant

Yahoo Messenger:

IFX.Clients

instaforex.clients

Skype:

instaforex.support

ifx.support

Skype:

ifx.consultant

ifx.clients

ICQ:

350070300

412795787

424653476

590600400

ICQ:

405169842

358043690

462440091

576623104

MSN:

support@instaforex.com

offers@instaforex.com

MSN:

clients@instaforex.com

Google talk:

instaforex.service@gmail.com

Телефон:

+7 (812) 4580351

+7 (499) 7042343

Телефон:

8-800-2000-791

+7 (812) 4580354

+7 (499) 7042344

Mail.ru agent:

ifx.clients@mail.ru

AOL IM:

Ifx Support

AOL IM:

Ifx Clients









Фінансовий відділДилерський відділ

Фінансовий відділ

Час роботи: 07:00-16:00 (GMT +00)

Дилерський відділ

Час роботи: 07:00-16:00 (GMT +00)

E-Mail:

rus.finance@instaforex.com

finance@instaforex.com

E-Mail:

dealer@instaforex.com

Yahoo Messenger:

IFX.Payments

ICQ:

457166103

471512516

368708632

577323603

Skype:

Instaforex.Finance

MSN:

dealer@instaforex.com

ICQ:

462905200

599259297

Телефон:

+7 (812) 4580384

+7 (499) 7042348

Телефон:

+7 (812) 4580389

+7 (499) 7042347

Mail.ru agent:

ifx.dealer@mail.ru

AOL IM:

Ifx Dealer









Відділ по роботі з партнерамиКиївське представництво компанії Інстафорекс

Відділ по роботі з партнерами

Час роботи: 07:00-16:00 (GMT+00)

Київське представництво компанії

Інстафорекс

Час роботи: 10:00-18:30

E-Mail:

partners@mail.instaforex.com

Телефон:

+3 (044) 36-222-34

+3 (044) 360-32-10

+3 (063) 194-83-17

Yahoo Messenger:

IFXrus.partners

Skype:

instaforexkiev

natalia.kiev.ifx

Yahoo Messenger:

Insta.partnersearch

E-Mail:

Контактний E-mail Instaforex Київ, Україна

Skype:

IFX.Rus.partners

Aдрес:

Оболонь, вул. Тимошенко, 21, корпус 9, офіс 1

Україна, Київ

Skype:

Ifx.partner-search

ICQ:

431784312

623436647

Телефон:

+7 (499) 709-70-73

MSN:

partners@mail.instaforex.com

Google talk:

ifx.partners.consultant@gmail.com

Mail.ru agent:

ifx.partners@mail.ru

Агент ВКонтакте:

http://vk.com/InstaForexPartners